E-ticaret
SEO Hizmetleri

SEO, e-ticaret mağazanızı büyütmenin ve gelirinizi artırmanın en etkili ve uygun fiyatlı yollarından biridir. Arama sonuçlarının en üstünde yer aldığınızda, işletmenizi daha fazla kişi bulabilir ve sizinle iletişime geçebilir. E-ticaret mağazanızın sıralamasını yükseltmek istiyorsanız, digitALL size yardımcı olabilir.

E-Ticaret Siteleri İçin SEO Neden Önemli?

seo neden önemli?

Çoğu internet kullanıcısı ihtiyaçlarını internetten karşılıyor. Kimi akşam yemeğini yiyebileceği bir restoran, kimi bilgisayar, kimi de mezuniyet elbisesi... Özetle günümüzde insanlar interneti ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyor.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) müşterilerinizin işletmenizle çevrimiçi olarak bağlantı kurmasına yardımcı olma sürecidir.

Ekibimiz, web sitenizle alakalı tüm anahtar kelimelerdeki sıralamanızı artırmak için tamamen markanıza göre planlanmış SEO çalışmalarını, güncel yöntemlerle kullanır.

Her Saniye Google'da 86,654 Arama Gerçekleşiyor!

Artık aramalarda üst sıralarda olmak size ziyaretçi getirmeyebilir. Çünkü artan rakip sayısı ve rekabetle birlikte reklam alanlarını da düşününce, web sitenize ziyaretçi elde edemeyebilirsiniz. Yetenekli arama motoru optimizasyonu uzmanlarımız, web siteniz için en doğru anahtar kelimeleri dikkatlice araştırarak, yüksek ciro elde edebileceğiniz nitelikli trafiği elde etmenizi sağlar.

Masaüstü bilgisayarlardan yapılan aramaların %90'ı Google'dan yapılıyor.

Kullanıcıların ilk sayfadaki siteleri seçme oranı 2020 itibariyle %70 civarındadır.

Her yıl internet aramalarında Google'ın büyüme oranı %13 civarındadır.

SEO Başarınız İçin İşlem Basamaklarımız!

SEO çalışmalarına başlamadan önce uzman ekibimiz sizi ve işinizi tanımaya çalışır. Hedef kitleniz, iş modeliniz ve hedefleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek, tamamen özelleştirilmiş bir arama motoru optimizasyonu stratejisi geliştirmemizi sağlayacaktır.

Deneyimli pazarlama danışmanlarımız, dijital pazarlama hedeflerinizi tanımlamak için sizinle iletişime geçer ve SEO planınızı stratejik hale getirmek için geliştirme notlarını alır.

Web sitenizi tarayarak, mevcut konumunuzun güçlü ve zayıf yönlerini daha iyi anlıyoruz. Kapsamlı SEO araçları kullanarak, web sitenize en fazla faydayı sağlayacak unsurları belirler ve önceliklendiririz.

Rakiplerinizin dijitaldeki varlıklarını denetlemek ve size iletmemiz, önünüzü görebilmeniz adına size sunacağımız en somut örneklerdendir. Bu aynı zamanda SEO ekibimizin sektörünüzün rekabetçi ortamına ayak uydururken işletmenizin gücünü vurgulamasına yardımcı olur.

Bu kritik aşama, popüler arama terimlerinin derinlemesine bir analizini ve müşterilerinizin nasıl arama yaptıklarına ilişkin yararlı bilgiler içerir. Ekibimiz, işletmenizin büyümesi için en değerli terimleri belirlemek için bir dizi anahtar kelime aracı aracılığıyla arama hacmini, rekabeti ve hedeflenen konumları analiz eder.

SEO uzmanlarımız, sitenizdeki uygun sayfalara uygun anahtar kelimeler atayarak optimizasyon planınızın nasıl uygulanacağını belirler. Bu önemli adım, müşterilerinizin işletmeniz, ürünleriniz veya hizmetlerinizle alakalı terimleri ararken sizi doğru şekilde bulmasını sağlar.

İçerik pazarlama hizmetlerimizle ekibimiz, müşterilerinizin ilgisini çekmeyi ve arama motorlarında performans göstermeyi hedefleyen benzersiz içerikler geliştirir.

Araştırma ve analiz raporlarımızı kullanarak, SEO uzmanlarımız web sitenize sayfa içi optimizasyonu uygular. Çalışma yapılacak süre içerisinde yapılacak tüm işlemleri belirli dönemlerde uygular ve sonuçlarını sürekli bir şekilde takip eder.

Google Analytics ve Search Console aracılığıyla toplanan metrikleri analiz ederek sitenizin nasıl performans gösterdiğini izliyoruz. Bu bilgiler bize yalnızca sitenizin nasıl performans gösterdiğini göstermekle kalmaz, aynı zamanda yeni fırsatları görmemizi sağlar ve varsa başarısızlıkları bize belirtebilir.

Size En Uygun SEO Çözümü Hangisi?

15 yılı aşkın bir süredir SEO üzerine edindiğimiz bilgi ve deneyimle, gerek geçmişte, gerekse de günümüzde arama motorlarının çalışma mantığını ve SEO çalışmalarının ne şekilde değişmesi gerektiği konularda yeteri kadar bilgi birikimine sahibiz. Bu yüzden seçeceğiniz hizmete göre size eşsiz çözümler sunacağız.

Yerel SEO

Hakim olmayı umuyorsanız, sonuçları yönlendiren ve sağlayan eksiksiz bir yerel SEO stratejisine ihtiyacınız var.

 • Yerel Arama Optimizasyonu
 • Google My Business
 • Yerelleştirilmiş içerik oluşturma

E-Ticaret SEO

Optimize edilmiş bir e-ticaret sitesiyle daha fazla tıklama alın, dönüşümleri ve satışları artırın.

 • Altyapı Güçlendirme
 • Kategori & Ürün Optimizasyonu
 • Gelişmiş E-ticaret Analizi

Teknik SEO

Teknik SEO, işletmelere pazarlama başarısını ölçeklendirmek için gereken temeli sağlar.

 • Backlink Analizi
 • Web Sitesi Geçişleri
 • Schema İşaretlemeleri
 • Görsel Optimizasyonu

SEO Analizi

Derinlemesine pazarlama analitiği ile müşteri öngörülerini ve davranışlarını keşfedin!

 • Google Analytics
 • Google Tag Manager
 • Kullanıcı Davranışı Verileri
 • Raporlama ve İçgörüler